Яковець  Оксана   Степанівна – Радник з питань ВПО

Яковець  Оксана   Степанівна

Народилась у Львові. Має дві вищих освіти:  перша – технічна, навчалася за спеціальністю “інженер-механік” (Львівський політехнічний інститут). Друга – управлінська, Навчалася за напрямком “магістр державного управління” (в 2005 році закінчила  Академію державного управління при Президентові України).

Заслужений працівник соціальної сфери України.

З перших днів березня 2014 року очолила оперативний штаб із розміщення внутрішньо переміщених осіб та координувала роботу з вирішення проблемних питань переселенців.  Сприяла розвитку громадських організацій, які захищали інтереси внутрішньо переміщених осіб, зокрема “Кримська хвиля”, “Хайтарма”, “Схід – Захід разом”. Налагодила співпрацю з УВКБ ООН у справах біженців. Розробила порядок та критерії виплати допомоги родинам внутрішньо переміщених осіб, яку надало УВКБ ООН у справах біженців ООН.

«Вважаю, що ефективність роботи  радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО полягає у вмінні знаходити вихід із складних ситуацій, знаходити способи впливати на вирішення проблем, налагоджувати партнерські відносини з органами влади, їх структурними підрозділами, а також громадськістю».  

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38 067 792 17 21
yakovets@radnyk.org