Панченко Валерій Володимирович – Радник з питань ВПО

Панченко Валерій Володимирович

Народився в славному Запорізькому краї. Після закінчення університету отримав фах правника. Вже в студентські роки почав займатися громадською діяльністю, працював юристом на підприємстві, організовував роботу громадських приймалень та безкоштовних юридичних консультацій і сам безпосередньо брав участь у наданні послуг.

Працював юристом в органах державної податкової  служби, очолював територіальне управління юстиції, займався приватною юридичною практикою, викладацькою та підприємницькою діяльністю, є засновником і керівником підприємств, що надають комплексні консалтингові та юридичні послуги, послуги в сфері нерухомості. Паралельно не залишав роботи на громадських засадах: надавав безкоштовні юридичні консультації для громадян.

Досвідчений фаховий юрист з великим досвідом судової практики, керівництва установами та підприємствами, викладацької та громадської діяльності.

З початку конфлікту на Сході України надає безкоштовну правову допомогу ВПО, учасникам АТО, соціально незахищеним громадянам, благодійним фондам, об’єднанням ВПО, волонтерам та громадським організаціям.

“Треба прагнути змінити як ставлення держави до кожного громадянина, так і громадянина до держави, допомогти внутрішньо переміщеним особам, місцевим громадянам і органам влади в процесі інтеграції в умовах конфлікту, знижуючи його негативні наслідки та соціальну напругу в суспільстві”.

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38 095 694 25 95
vpanchenko@radnyk.org