Майданюк Олег Володимирович – Радник з питань ВПО

Майданюк Олег Володимирович

Народився в м. Хмельницький. Вищу освіту отримав у  Хмельницькому національному університеті  за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

Громадську діяльність починав як менеджер  з регіонального розвитку ВГО«Не будь байдужим!». Далі – голова ХОМ ГО «Молодий Рух Хмельниччини», координатор коаліції молоді «Наша Україна», координатор акції «Зробимо Україну Чистою» в Хмельницькій області, член ВГО «Майдан», волонтер та член «Ради Майдану» в Хмельницькій області.

З 2014 р. – учасник правозахисної групи громадських спостерігачів «ОЗОН», з 2016 р.- співголова руху добровольців «Простір свободи».

«Повністю усвідомлюючи стан справ у країні, хочеться закликати громадян повнокровно відстоювати свої права! Хочеться звернутися до місцевих громад: поважайте, шануйте всіх громадян України! Державні службовці – виконуйте сумлінно свої обов’язки! Військові, захищайте Україну від ворогів! Соціальні працівники, любіть людей та піклуйтеся про соціально незахищених! І кожен на своєму місці має робити свою справу сумлінно. Я, як радник, робитиму це на своєму місці».

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38 050 376 28 25,
+38 073 469 14 65,
+38 067 613 10 04
maydanuk@radnyk.org