Іванцова Оксана Миколаївна  – Радник з питань ВПО

Іванцова Оксана Миколаївна 

Народилася в Сумах. Навчалась у Міжнародній школі психотерапії в Києві за напрямком “Груповий психоаналіз”, пройшла Курс психіатричної пропедевтики (Український НДІ соціальної і судової психіатрії, м.Київ); Курс освітньої програми “Казкотерапія в гештальт-аналітичному підході”.

Працювала педагогом-тренером програми “Сприяння просвітницькій роботі” рівний-рівному “серед молоді України щодо здорового способу життя”.

Волонтер Психологічної служби Майдану.

З 2014 року – стала керівник відокремленого підрозділу  ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» у Сумах (надання психологічної допомоги на волонтерських засадах сім’ям внутрішньо переміщених осіб, сім’ям учасників АТО,  сім’ям загиблих в АТО,  військовим АТО).

«Робота радника є дуже важливою в сфері підтримки ВПО, тому що вона полягає у фаховому та комплексному підході до вирішення проблем переселенців, який полегшує взаємодію між представниками різних груп та субкультур, а також підвищує рівень обізнаності працівників органів соціального забезпечення в наданні послуг ВПО» .

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38 (099) 341-7998
ivantsova@radnyk.org