Ходаковська Лариса Володимирівна – Радник з питань ВПО

Ходаковська Лариса Володимирівна

Народилась у Стеблові Корсунь-Шевченківського району на Черкащині.

Фах медпрацівника здобула в Макіївському медичному училищі на Донбасі. Далі навчалась у Тернопільському педагогічному університеті ім. В. Гнатюка за спеціальністю “Психологія”. Зараз директор Черкаського обласного контактного центру. З 2014 року – заступник начальника Черкаського регіонального штабу з питань внутрішньо переміщених осіб.

Громадську діяльність особливо активізувала з початком анексії Криму та неоголошеної війни на Сході України. Співпрацювала із громадськими організаціями: Автомайдан, Блокпост, Самооборона Черкас, Спілка жінок України, КримSOS,  ДонбасSOS та багатьма волонтерами. Приймала переселенців із АР Крим та східних областей України, розміщувала їх на території області, надавала психологічну підтримку тощо.

«Головним в роботі радника з питань внутрішньо переміщених осіб вважаю сприяння тісній взаємодії між усіма громадськими організаціями, релігійними конфесіями, представниками місцевого самоврядування та органів влади, силових структур задля ефективного захисту переселенців».  

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38 097 750 7846,
+38 050 567 2259

khodakovska@radnyk.org