Ходаковська Лариса Володимирівна – Радник з питань ВПО

Ходаковська Лариса Володимирівна

Народилась у Стеблові Корсунь-Шевченківського району на Черкащині.

Фах медпрацівника здобула в Макіївському медичному училищі на Донбасі. Далі навчалась у Тернопільському педагогічному університеті ім. В. Гнатюка за спеціальністю “Психологія”. Зараз директор Черкаського обласного контактного центру. З 2014 року – заступник начальника Черкаського регіонального штабу з питань внутрішньо переміщених осіб.

Громадську діяльність особливо активізувала з початком анексії Криму та неоголошеної війни на Сході України. Співпрацювала із громадськими організаціями: Автомайдан, Блокпост, Самооборона Черкас, Спілка жінок України, КримSOS,  ДонбасSOS та багатьма волонтерами. Приймала переселенців із АР Крим та східних областей України, розміщувала їх на території області, надавала психологічну підтримку тощо.

«Головним в роботі радника з питань внутрішньо переміщених осіб вважаю сприяння тісній взаємодії між усіма громадськими організаціями, релігійними конфесіями, представниками місцевого самоврядування та органів влади, силових структур задля ефективного захисту переселенців».  

Контактний телефон:
+38 097 750 7846,
+38 050 567 2259

khodakovska@radnyk.org