Едієва Надія Михайлівна   – Радник з питань ВПО

Едієва Надія Михайлівна  

Народилась в Боярці на Київщині.

Фах юриста здобувала в Чернігівському інституті права, соціальних технологій і праці, а далі в Київському університеті права НАН України.

Працювала партнером юридичної компанії, помічником адвоката, далі – юристом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

В сфері захисту прав людини – більше 13 років, 6 років присвятила захисту прав біженців:
з 2006 року почала допомагати як правник шукачам притулку з країн третього світу, мігрантам, біженцям, працюючи в проектах міжнародних організацій: Міжнародної організації з міграції, ХІАС.  Була виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Чернігівській області.

З перших днів окупації окремих районів Донбасу почала прийом і консультації переселенців на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

“Переконана, що дії навіть однієї людини – це дуже багато. Я щиро вірю, що кожна людина може змінити світ, якщо самовіддано бореться за свої мрії та ідеали. Для цього достатньо виконувати якісно покладені на тебе обов’язки, незалежно від того, хто ти за професією, походженням чи віросповіданням.  І навіть коли ти знову і знову падаєш під тиском обставин, треба вірити і йти вперед. Впевнена, чим більше людей будуть так працювати, тим швидше Україна заживе в мирі і процвітанні”.

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактні телефони:
+38 063 959 3534,
+38 046 2 675 281
edieva@radnyk.org