Бібік Георгій Юрійович – Радник з питань ВПО

Бібік Георгій Юрійович

Народився у Дніпрі. Закінчив факультет підготовки магістрів державного управління місцевого університету. Невдовзі здобув фах економіста в тому ж виші, а потім правника у тому ж таки Дніпропетровському національному університеті. Окрім цього, закінчив Україно-американський лінгвістичний центр при Національній гірничій академії України. Тривалий час працював управлінцем у Дніпропетровській міськраді. Опікувався питаннями ринку землі та забезпечення діяльності апарату міськради.

Паралельно займався волонтерською роботою: допомагав організаціям, що опікуються сиротами та людьми із особливими потребами. Зокрема, підопічним Дніпропетровського будинку дитини № 1, Дніпропетровської загальноосвітньої спеціальної школа-інтернату для дітей з вадами слуху, будинку-інтернату для літніх людей та інвалідів.

«Коли для досягнення благородної мети – допомоги людям і розбудови правової держави – об’єднується велика кількість відданих своїй справі професіоналів – нема нічого неможливого! Впевнений: завдяки і нашим зусиллям, Україна досягне рівня найрозвиненіших країн світу і в правовому, і в соціальному та економічному сенсах, стане комфортною для проживання країною, взірцем демократичної держави».

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

Контактний телефон:
+38(067)101-27-27
bibik@radnyk.org