В Києві презентували нову соціальну гру «Бути жінкою» – Радник з питань ВПО

В Києві презентували нову соціальну гру «Бути жінкою»

Гра розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.

«Бути жінкою» – це настільна соціальна гра, з категорії так званих «серйозних ігор». За задумкою авторів, гра «Бути жінкою» має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри.
Усі героїні гри мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя.

“Ми часто чуємо– в жінок і так вже достатньо прав, навіщо їм ще щось? Коли ми бралися за розробку цієї гри, ми хотіли зробити інструмент, який би просто і зрозуміло розповів людям про гендерно зумовлені стереотипи. Ми обрали настільну гру, як один із найпростіших та найпопулярніших сьогодні форматів”, – зазначила Ольга Іванова, виконавча директорка українського благодійного фонду Stabilization Support Services.

Гра розроблялась впродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.

“За допомогою нашої гри ми хотіли звернути увагу на проблеми, з якими кожного дня стикаються українські жінки. Наша гра розрахована не на експерток та експертів, а на тих, хто можливо і не задумувався ніколи над тим, скільки навколо гендерно зумовленої нерівності та дискримінації. Ми хотіли показати жінкам та чоловікам, дівчатам та хлопцям, що ця несправедливість існує, і, що потрібно шукати спільні шляхи її подолання” – розповіла Надія Коношевич, спеціалістка з гендерного мейнстрімінгу благодійного фонду Stabilization Support Services.

В результаті всі вісім героїнь гри – це збірні образи, які відповідають сучасним реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.

 


 Презентація в Києві стала першою з серії публічних презентацій гри «Бути жінкою». Після столиці, ігрові сесії відбудуться у Харкові, Запоріжжі, Хмельницькому, Ужгороді, Рівному, Луцьку, Краматорську, Миколаєві, Івано-Франківську, Львові та інших містах. Детальніше про розклад презентацій на сторінці програми «Радник з питань ВПО» в Facebook (@radnyky).

Презентації проводяться в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *