Суд став на бік ініціаторів рекламної кампанії про пенсійні права переселенців – Радник з питань ВПО

Суд став на бік ініціаторів рекламної кампанії про пенсійні права переселенців

Господарський суд м. Києва частково задовольнив позов юристів Stabilization Support Services та зобов’язав рекламну компанію відшкодувати гроші, які були сплачені за ненадані послуги. Також «Преміум Медіа Груп» має сплатити штрафні санкції та судові витрати.

 

«Ніяких зауважень з приводу невідповідності реклами діючому законодавству чи її недостовірності ані при укладанні Договору, ані при передачі рекламних макетів, у відповідача не виникало. Бажання не виконувати умови Договору відповідачем проявилось лише через півтора тижні після отримання грошей»,з матеріалів судового провадження.

 

Ця історія розпочалася 15 лютого 2018 року в Києві. Тоді українсько-канадський благодійний фонд Stabilization Support Services підписав договір з відомою рекламною компанією «Преміум Медіа Груп» про надання послуг по розміщенню й експонуванню реклами.

На білбордах в центрі Києва планувалося розмістити три короткі повідомлення на підтримку законопроекту №6692, який би врегулював проблему з відсутністю пенсійних виплат мешканцям окупованих територій та деяким категоріям пенсіонерів – переселенців. Отримавши гроші за ці послуги (26 870 грн за розміщення на трьох рекламних конструкціях), в день початку рекламної кампанії підрядник – «Преміум Медіа Груп», затребував змінити текст повідомлення або заплатити майже вдвічі більше. За словами менеджерки, яка відповідала за виконання замовлення, текст реклами «вводит в заблуждение потребителя», а збільшити суму оплати необхідно через те, що реклама нібито була політичною.

В результаті строки кампанії були порушені, а повідомлення про порушення пенсійних прав переселенців так і не з’явилися на вулицях столиці.

 

Детально про історію в матеріалі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *