Стартують продажі першої в України настільної гри про права жінок. – Радник з питань ВПО

Стартують продажі першої в України настільної гри про права жінок.

Настільна гра «Бути жінкою» стала проектом соціального підприємництва. Всі охочі можуть її придбати за 300 гривень і у такий спосіб зробити свій внесок у просвітництво щодо прав і можливостей жінок в Україні.

«Бути жінкою» – настільна антидискримінаційна гра. ЇЇ мета – привернути увагу суспільства до боротьби проти гендерних стереотипів та дискримінації жінок.

У кожного учасника і учасниці гри є своя ігрова роль, – героїня із певними характеристиками та ресурсами. Вони рухаються полем, і намагаються зібрати найбільшу кількість ресурсів, аби досягти своїх особистих цілей. В процесі вони стикаються з різними життєвими ситуаціями, які  можуть як допомогти їх персонажкам у досягненні мети (позитивні ситуації), так і завадити цьому (стереотипи).

«Бути жінкою» зробила українська благодійна організація “Благодійний фонд “Stabilization Support Services”. Ця гра – другий проект цієї команди з використанням ігрових практик та механізмів для вирішення суспільних проблем.  В 2017 році світ побачила гра «Переселенська блуканина», яка розповідає про трагедію переселення громадян України з окупованих та охоплених війною Криму та частини Донбасу.

«Бути жінкою» презентували у 22 областях України. Після проведення більше 40 ігрових сесій 95% учасників/ниць гри зазначили, що гра сподобалася, 81% – дізналися більше про проблеми жінок, 57% – позитивно змінили своє ставлення до жіночого активізму.

«Ми вирішили використовувати  формат настільної гри через його зрозумілість, доступність та інтерактивність. Ця гра– інструмент просвіти та навчання основам толерантності та взаємоповаги. Обидві наші гри мають одну спільну тему – дискримінація. Мета гри – навчити, як боротися з дискримінацією, долати її», –говорить Ольга Іванова, виконавча директорка БО БФ “Stabilization Support Services”


Всі персонажки гри «Бути жінкою»  – вигадані, але сценарій гри складається з реальних історій та досвіду.

«Наша команда поділяє ідеї фемінізму, і ми з ентузіазмом скористалися нагодою зробити гру про виклики і можливості жіночого буття в Україні. Тим більше, в нас колектив переважно жіночий, ми знаємо про дискримінацію і гендерні стереотипи не з чужих слів. Тому ми вклали в цю гру реальний досвід – нас самих, наших подруг, колежанок, родичок і знайомих», – Надія Коношевич, експертка з гендерного мейнстрімінгу БО БФ “Stabilization Support Services”.


Придбати гру можна на офіційній сторінці магазину в мережі Facebook https://www.facebook.com/WomanGAME/

Контактна особа – Надія Коношевич (+38 093 499 05 11)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *