Миколаїв. Тренінг для працівників соцзахисту Миколаївської області. – Радник з питань ВПО

Миколаїв. Тренінг для працівників соцзахисту Миколаївської області.

Вчора в Миколаєві в рамках проекту УВКБ ООН “Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав та можливостей громад на Півдні України” відбувся тренінг для працівників системи соцзахисту населення. Участь у ньому взяли представники місцевих управлінь соціального захисту населення, які займаються проблемами внутрішньо переміщених осіб.

Одним із тренерів виступив Дмитро Коростельов, радник з питань ВПО національного рівня. Він зазначив, що працівники системи соцзахисту – це люди, які знаходяться на передньому краї при вирішенні проблем громадян, постраждалих від війни та окупації.

Дмитро Коростельов, радник з питань ВПО національного рівня

“Не зважаючи на спеку та літню пору, ви не маєте права розхолоджуватися, ставати байдужими до проблем цих громадян. Саме від вас, від вашої роботи залежить те, наскільки комфортно почуваються переміщені сім’ї у нових громадах, наскільки швидко вони зможуть повернутися до нормально життя”, – зазначив радник з питань ВПО.

 

Під час тренінгу були розглянуті проблемні питання, які накопичились у працівників територіальних органів соцзахисту. Учасники звернули увагу на необхідності скоріших змін у системі контролю внутрішньо переміщених осіб та проблеми в  роботі бази даних ЄІБД ВПО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *