Менеджерка програми “Радник з питань ВПО” на засіданні ОБСЄ закликала Росію вивести війська з України – Радник з питань ВПО

Менеджерка програми “Радник з питань ВПО” на засіданні ОБСЄ закликала Росію вивести війська з України

19 вересня на нараді ОБСЄ з людського виміру (#HDIM2018) Валерія Вершиніна, менеджерка програми «Радник з питань ВПО» у своєму виступі закликала Росію вивести війська з території України та припинити підтримку сепаратистів.

«Ми закликаємо Росію невідкладно звільнити територію України від присутності своїх військ, економічної та тактичної підтримки збройних формувань, створених РФ на Сході України», – зазначила правозахисниця.

За словами Валерії Вершиніної, яка у 2014 році була змушена виїхати з Донецька, рятуючись від окупації, в результаті діяльності бойовиків Україна втратила можливість забезпечувати пенсійні права своїх громадян на тимчасово окупованих територіях, а це 1,5 млн пенсіонерів.

«Окупаційний режим, захопивши об’єкти важкої промисловості, розграбував та вивіз в Росію українські підприємства, позбавивши тим самим Україну бюджетних відрахувань, необхідних для соціального захисту громадян. Люди, які залишилися в окупації, позбавлені базових прав».

 

Нарада з розгляду виконання зобов’язань в області людського виміру ОБСЄ – щорічна  найбільша європейська конференція, присвячена питанням захисту прав людини та демократії, яку організовує Офіс ОБСЄ з прав людини та демократичних інститутів. Цього року конференція проводиться з 10 по 21 вересня у Варшаві, Польща.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *