Інформація про настільну гру “Переселенська блуканина” – Радник з питань ВПО

Інформація про настільну гру “Переселенська блуканина”

Переселенська блуканина.

Гра, яка розповідає про трагедії мільйонів

Переселенська блуканина – це нетипова настільна гра, що розповідає про реальні історії людей, які були змушені рятуватися від війни та окупації. Гра спрямована на подолання стереотипів про внутрішньо переміщених осіб в Україні. Ігрове поле «блуканини» складається з ситуацій, з якими стикалися ці люди в реальному житті.

«Переселенська блуканина»  – проект некомерційний. Вже більше 1000 екземплярів гри було безкоштовно поширено серед урядових установ, неурядових організацій, спільнот переселенців.

За результатами дослідження в 18 областях України більше 45% опитаних учасників гри зазначили, що після участі в «блуканині» вони змінили своє ставлення до переселенців. З них 34% висловили співчуття трагедії, яку пережили ці люди. Показово, що тільки 1% опитаних зізналися в тому, що байдужі до проблем переселенців.

Гра розроблена командою програми «Радник з питань ВПО», яка реалізується канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

Отримати гру можна безкоштовно, заповнивши анкету за посиланням: Переселенська блуканина

Також ви можете пограти в онлайн-версію гри «Переселенська блуканина», розроблену спільно з виданням Bird In Flight.

Грати