Історії переселенців на полтавському телебаченні – Радник з питань ВПО

Історії переселенців на полтавському телебаченні

Презентація медіа проекту «Ми – поруч!» на круглому столі «Актуальні питання інтеграції та соціального захисту ВПО Полтавської області»

З серпня на полтавській регіональній телекомпанії «IRT» стартує цикл телепрограм про історії внутрішньо переміщених осіб, які переїхали до Полтави та області. Телепрограми з циклу «Ми поруч!» виходитимуть двічі на місяць тривалістю до 40 хвилин кожна. В програмах розповідатимуть про новини законодавства щодо правового та соціального захисту ВПО, приклади успішної інтеграції переселенців в місцевий соціально – економічний простір та проблеми, з якими стикаються переселенці в Полтавській області.

Ініціатором проекту «Ми поруч!» виступила радниця з питань ВПО в Полтавській області Вікторія Курилко. Сам проект був презентований 31 липня на круглому столі «Актуальні питання інтеграції та соціального захисту ВПО Полтавської області» за участі Дермота Гамільтона, директора україно-канадського фонду Stabilization Support Services, який реалізує програму «Радник з питань ВПО» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

“Важливо розглядати внутрішньо переміщенних осіб не як маргіналізовану групу населення, а як надзвичайно потужний людський, соціальний та економічний капітал для розвитку місцевих громад. Для Полтавської області, де спостерігається негативна тенденція в демографічній ситуації, залучення переселенців і, головне, створення їм економічно і соціально сприятливих умов для інтеграції, повинно бути пріоритетним для органів влади і громадянського суспільства”, зазначила Вікторія Курилко, ініціаторка проекту “Ми поруч”, Радниця з питань ВПО у Полтавській області.

Підписання меморандуму щодо спільної реалізації проекту «Ми – поруч!» між регіональною ТРК «ІРТ-Полтава» та україно-канадським благодійним фондом Stabilization Support Services

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *