Статус для 16-річної ВПО без паспорта – Радник з питань ВПО

Статус для 16-річної ВПО без паспорта

Ситуація: Внутрішньо переміщена особа, яка перемістилася з Донецької області в Київ, хоче отримати довідку ВПО, однак в неї відсутній паспорт, бо після виповнення 16 років вона не звернулася за його отриманням по місцю постійної реєстрації. Що тепер робити цій ВПО, щоб отримати довідку?

Відповідно до пункту 4 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Уряду «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (№ 509), під час подання заяви про взяття на облік заявник пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус.

В даному  разі молода особа повинна спочатку звернутися за місцем постійної реєстрації до Головного управління державної міграційної служби у Донецькій області (м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 30/а, тел: (06273) 6-40-12, (0629) 58-70-24), пройти процедуру ідентифікації особи, підтвердити громадянство України та отримати паспорт, після чого повернутися до м. Києва та на підставі паспорта отримати довідку ВПО.     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *