Політика політичної нейтральності – Радник з питань ВПО

Політика політичної нейтральності

Ця політика має на меті встановити вимоги, які закріплюють стандарти політичної нейтральності Благодійної організації “Благодійний фонд “Stabilization Support Services”, програми “Радник з питань ВПО”(далі– Організації), їхніх працівників і підрядників.

Метою політики є:

  •   недопущення впливу політичних поглядів на дії та рішення представників Організації, а також утримання від демонстрації свого ставлення до політичних партій, демонстрації власних політичних поглядів під час виконання посадових обов’язків чи надання послуг Організації та або від її імені.
  • дати можливість Організації безперешкодно та ефективно здійснювати свою діяльність, як зазначено в Статуті Організації;
  •   забезпечити рівний доступ до продуктів і послуг Організації, незалежно від політичних поглядів бенефіціарів;
  •   мінімізувати ризики використання відносин з Організацією будь-якими політичними кандидатами, партіями, політичними групами чи фракціями з метою політичного піару;
  •   мінімізувати ризики політичного тиску на працівників та підрядників Організації.

Ця політика не є  вичерпною, а лише визначає основи поведінки і діяльності, метою яких є мінімізація ризиків політичної заангажованості.

Усі індивідуальні випадки мають розглядатися керівництвом Організації з урахуванням усіх фактів і обставин.

Концепція політичної нейтральності вимагає від усіх працівників і підрядників Організації утримуватися від будь-якої публічної політичної активності під час їхньої співпраці з Організацією.

Прикладами діяльності, яка може бути розцінена як така, що суперечить політичній нейтральності і не може суміщатися зі співробітництвом з Організацією є наступні.

  •   Участь у передвиборчих кампаніях політичних партій чи кандидатів на виборах усіх рівнів, передбачених законодавством України (наприклад поширення заяв у засобах масової інформації, роздача друкованих агітаційних матеріалів, вислови від імені Організації в соціальних мережах та онлайн-медіа, на підтримку певної політичної партії чи окремого кандидата).
  •   Висування кандидатом на виборах усіх рівнів.
  •   Активна публічна підтримка чи, навпаки, – агресивні регулярні нападки на певну політичну партію чи окремого кандидата (включно із відвіданням політичних мітингів із подальшим висвітленням у соціальних мережах, написання колонок (блогів) у ЗМІ чи постів у персональні блоги, інші публічні вияви політичних поглядів).
  •   Публікація у соціальних медіа інформації, яка ідентифікує автора/авторку як працівника, представника чи підрядника Організації і одночасно містить публічні заяви, які можуть бути розцінені як підтримка Організацією  певної політичної партії чи кандидата.
  •   Діяльність, яка може бути розцінена як публічна політична підтримка чи опозиція певній політичній партії чи кандидату, як-от регулярні публічні появи або асоціації із певною політичною партією чи кандидатом.

У випадку, якщо у вас є інформація, яка суперечить цій політиці, просимо направити її на адресу info@radnyk.org для розгляду керівництвом Організації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *