Переселенцям для оформлення субсидії не потрібен договір оренди житла – Радник з питань ВПО

Переселенцям для оформлення субсидії не потрібен договір оренди житла

Переселенці, які винаймають житло, мають право на субсидію без надання договору оренди. Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, ВПО із паспортом має звернутися до УПСЗН за фактичним місцем проживання та подати наступні документи:

    • заяву про призначення житлової субсидії за встановленою формою та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, встановленою формою, в якій зазначається склад домогосподарства з урахуванням ВПО (форму заяви та декларації можна отримати безпосередньо в УПСЗН)

 

  • копію довідки ВПО.

 

Переселенцям, які не зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди), субсидія призначається за рішенням комісії. Відповідно до п. 15 Положення, ВПО субсидія призначається з місяця звернення до кінця опалювального (неопалювального) сезону. Нагадуємо, що неопалювальний сезон триває з 1/05 по 30/09, а опалювальний – з 1/10 по 30/04. Тобто, після закінчення строку отримання житлової субсидії, на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон призначення житлових субсидій здійснюється після подання нових заяв та декларацій (тобто, вищезазначену процедуру треба повторити).

 

Увага. Здійснювати комунальні платежі має особа, якій призначено субсидію, особисто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *