Переоформлення адресної допомоги ВПО у якого пошкоджене житло – Радник з питань ВПО

Переоформлення адресної допомоги ВПО у якого пошкоджене житло

Останнім часом до Радників почастішали запити від ВПО, які перемістилися з підконтрольних теріторій Донбассу та мають зруйноване або пошкоджене в наслідок АТО житло. Заявники просять роз’яснити, чи мають вони подавати копію акту, який отримали, чи новий акт, про стан житла щопівроку, чи достатньо подати акт лише  один раз.

Відповідно до п. 5 Порядку затвердженого постановою КМУ № 505 до заяви, в якій уповноважений представник сім’ї повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, додаються копії документів, визначених в абзаці сьомому пункту 3 цього Порядку, /довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб усіх членів сім’ї/ засвідчені підписом уповноваженого представника сім’ї.

Як видно з вище зазначеного повторно копії акту у заявників  вимагати не мають права. Проте в разі змін обставин, які впливають на призначення грошової допомоги заявники мають повідомити уповноважений орган протягом трьох днів з дня настання таких обставин за для запобігання виникнення надміру виплачених сум грошової допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *