Нове місце проживання — нова довідка ВПО – Радник з питань ВПО

Нове місце проживання — нова довідка ВПО

Ситуація: Чи є підставою для скасування попередньо отриманої довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) реєстрація за новим місцем проживання?

Відповідно до пункту 9 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 509, у разі зміни місця проживання/перебування (мається на увазі на підконтрольній території) ВПО отримує нову довідку з новим номером, а раніше видана — вилучається.

Отже, стара довідка — скасовується.

Якщо ж переселенець змінює місце проживання в межах однієї адміністративно-територіальної одиниці (району, міста без поділу на райони, району в місті, селища, села), йому потрібно проінформувати про це (зокрема за допомогою телефонного зв’язку) уповноважений орган, який вносить інформацію про зміну фактичного місця проживання особи до Єдиної інформаційної бази даних ВПО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *