Довідки ВПО для вихованців дитячих будинків, які вступили до вищих навчальних закладів? – Радник з питань ВПО

Довідки ВПО для вихованців дитячих будинків, які вступили до вищих навчальних закладів?

Ситуація: Свого часу дитячий будинок подав заяви щодо отримання довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) від імені дітей-сиріт. У вересні 2016 року керівництво закладу надіслало до управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) листа, у якому містився перелік дітей, які вступили до ВНЗ в інших областях і покинули дитячий будинок. Що управління соцзахисту має робити з цими довідками?

Діти, які більше не мають стосунку до дитячого будинку, повинні подати заяву на заміну довідки за своїм новим місцем проживання. Стара довідка буде вилучена, і їм мають надати нову. Якщо вони не перереєструються за новим місцем, їх стара довідка буде недійсною. Управління соцзахисту має просто взяти лист керівництва закладу до відома.

Окрім цього, варто порекомендувати дитячому будинку провести роз’яснювальну роботу з дітьми, адже на ВПО покладається обов’язок повідомити про зміну місця проживання уповноважений орган за новим місцем проживання протягом 10 днів із дня прибуття на нове місця проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *