Допомога ВПО-власнику житла у Маріуполі – Радник з питань ВПО

Допомога ВПО-власнику житла у Маріуполі

Ситуація: Внутрішньо переміщена особа має житло у м. Маріуполі Донецької області. Житло зруйноване, але формально перебуває у власності особи. Чи може така людина отримувати адресну допомогу?  

Адресна допомога призначається або не призначається на підставі вимог постанови КМУ 505, «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». Відповідно до документа, адресна допомога не призначається у разі, якщо особа має депозит, розмір якого перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та/або будь-хто із членів сім’ї має у власності житлове приміщення, розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України, райони проведення антитерористичної операції та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення.

Відповідно до наказу Антитерористичного центру при Службі безпеки України «Про визначення районів проведення антитерористичної операції та термінів її проведення» від 7 жовтня 2014 року (N 33/6/а), місто Маріуполь Донецької області є районом проведення АТО, тому такій особі допомога призначається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *