Чи потрібна довідка з місця роботи при кожному зверненні чи лише при первинному? – Радник з питань ВПО

Чи потрібна довідка з місця роботи при кожному зверненні чи лише при первинному?

Згідно п.5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою КМУ №505 від 01.10.14, у разі призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк особа подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги.

При цьому п.10 зазначеного Порядку визначено, що Уповноважені органи мають право перевіряти обґрунтованість видачі та достовірність документів, поданих для призначення грошової допомоги, а також здійснювати запити та безоплатно отримувати відомості від підприємств, установ та організацій усіх форм власності, необхідні для призначення грошової допомоги та контролю за правильністю її надання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *